" href="/rss.xml" /> iPhone 7 Jet Black'ten Kötü Haber " href="" /> " />

iPhone 7 Jet Black'ten Kötü Haber

24-09-2016 14:24

Haberler » EKONOMİ


İyi olduğu kadar bazı olumsuz özellikleri de bünyesinde barındıran iPhone 7 modellerinden en çok tutulanı en büyük problemi ile karşımızda.

Lansmanı yapıldığından beri bir gün dahi olsun gündemden düşmeyen iPhone 7'nin Jet Black modeline ilişkin pek iç açıcı haberler gelmiyor. Görüntü bakımından birçok insanı kendine çeken modelle ilgili çizilme problemi birçok kişiden aynı anda şikayet olarak almaya niyetlenenlerin kulağına geliyor.

Birçok kişiyi etkileyen telefon modeli hakkında duyuru Apple'dan

Daha önce de bildiğiniz üzere Apple telefonun Jet Black isimli siyah modeli hakkında yaptığı açıklamada çizilme probleminin olabileceğine ilişkin açıklama yapmıştı. İnsanların kafasında endişe oluşturan durumla ilgili de görüntüler medyaya akmaya başladı. Bu durum da tabii ki telefon modelleri arasındaki tercihi muhakkak ki etkileyecektir.

İnceleme için kullanılan model bile çizildi

Firmanın inceleme amacıyla telefonu incelemesi sonucu telefonda bir çizik değil birden fazla çiziğin olması da kullanıcıların kafasını karıştırdı. Hem de çizilen telefonla ilgili pek hor bir işlem yapılmamasına rağmen telefonun bu hale gelmesi pek iç açıcı görünmüyor. Bu yüzden kullanıcılar bu telefonun Jet Black modelini alırken iki kez düşünmeli. 

İkinci bir çözüm ise telefonu bir kılıf aracılığı ile korumak.

Etiketler : iPhone - 7 - Jet - Black'ten - Kötü - Haber -
İlginizi çekebilecek diğer haberler