" href="/rss.xml" /> Nike'ın Kendini Bağlayan Ayakkabıları 720 Dolar Olacak " href="" /> " />

Nike'ın Kendini Bağlayan Ayakkabıları 720 Dolar Olacak

"Geleceğe Dönüş II" filminden esinlenen ayakkabılar, 1 Aralık'ta New York'ta ki iki Nike mağazasına gelecek.

16-11-2016 22:31

Haberler » EKONOMİ


Nike'ın "Geleceğe Dönüş" serisinden esinlendiği ayakkabılar neredeyse çıkmak üzere. Nike'nin "Geleceğe Dönüşü" tarzı kendini bağlayan ayakkabıları üç hafta içerisinde New York'ta satışa sunulacak ve artık piyasaya çıkış fiyatları da belli oldu.

Nike Pazartesi günü yaptığı açıklamada, hit 1985 filminden ilham alan HyperAdapt 1.0 spor ayakkabılarının 720 dolara mal olacağını belirtti. Nike, ayakkabıların 1 Aralık'tan itibaren Nike + üyeleri için New York'ta ki Nike Soho mağazasında ve Nike Clubhouse'da satışa başlatılacağını söyledi.

Ayağınızı ayakkabıya koyduğunuzda ışıkları yanıyor ve içindeki bir basınç algılayıcısı ile düzenek sayesinde ayakkabı sıkılaşıyor. Ayakkabının üzerinde bulunan iki düğme sayesinde ayakkabının ayağınıza tam oturmasını sağlayabiliyorsunuz. Ön kısımdaki bağcıklar ise maalesef sadece dekorasyon için kullanılmış.

Ayakkabı için sipariş vermek isteyenler gerekli bilgiye Nike'ın websitesi üzerinden veya Play Store veya AppStore üzerinden indirebilecekleri Nike+ mobil uygulamalarından erişebilirler. Nike+ üyelerinin bir kısmı 28 Kasım'da çıkacak sınırlı sayıdaki ayakkabılara erişim imkanı bulacaklar. Ayakkabılara erken ulaşabilecek Nike+ üyeleri, Nike+ uygulamasında bulunan "Sizin için ayrıldı" sistemi ile ayakkabılarını satın alma imkanına erişecekler.

mobil porno izle
İlginizi çekebilecek diğer haberler