" href="/rss.xml" /> Snapchat 6,5 Milyon Beğeniye Sahip Facebook Sayfasını Kapatıp Geçti " href="" /> " />

Snapchat 6,5 Milyon Beğeniye Sahip Facebook Sayfasını Kapatıp Geçti

Birçok çevre tarafından ''Snapchat çok cesur davranmış!'' olarak yorumlanan haber internet dünyasını oldukça şaşırttı.

03-09-2016 00:46

Haberler » TEKNOLOJİ


Son dönemlerin birçok insan tarafından beğenilmiş ve gündemi belirleyen platformları var. Facebook, Twitter veya Snapchat gibi. Ve bu sosyal medya araçları her ne kadar birbiriyle yarışsa da çoğu zaman birbiri içerisinde harmanlanarak insanları ellerinde tutmaya çalışırlar. Ancak geçtiğimiz günlerde Snapchat garip bir şey yaparak hem kendi kullanıcılarını hem de diğer platformdakileri şaşırtmayı başardı.

Diğer medya araçlarına nazaran Snapchat rekabeti seven bir yapıya sahip. Bu yüzden de özellikle Instagram olmak üzere Facebook ile de arası pek iyi değil. 

Facebook'taki kendi sayfasını kapattı

Geçtiğimiz günlerde Instagram'ın Snapchat'in sahip olduğu hikayeler özelliğini devreye alması bardağı taşıran son damla oldu. Sebebi henüz tam olarak belli değil ancak bu sayfa kapama işlemini aniden yapması bu olayların bir sonucu olarak görülebiliyor.

Snapchat yönetiminden henüz bir açıklama gelmedi ancak zaten Facebook sayfası 3 yıldır pasif durumda ve paylaşım da yapılmıyordu.

Bu yüzden de sayfasını kapatılabileceği konuşulan Snapchat'in 6,5 milyonluk bir reklam payını neden bir anda silip attığı da merak konusu.

Etiketler : Snapchat - 6 - 5 - Milyon - Beğeniye - Sahip - Facebook - Sayfasını - Kapatıp - Geçti -
İlginizi çekebilecek diğer haberler