" href="/rss.xml" /> Whatsapp'ın Yeni Videolu Arama Özelliği İncelendi " href="" /> " />

Whatsapp'ın Yeni Videolu Arama Özelliği İncelendi

Yaklaşık 3 haftadır beta sürümü ile kullanılabilen özellik ilk testlerden geçmiş görünüyor.

16-11-2016 22:33

Haberler » TEKNOLOJİ


Whatsapp video arama özelliğini çıkartacağını duyurduğu günden bu yana heyecan ile beklenen özellik kısıtlı bir şekilde beta sürümü ile yayınlanmıştı. Bu süre içerisinde deneme imkanı bulan kullanıcılar, firmalar, teknoloji firma sahipleri ve çalışanları yeni özelliğin kullanılabilirliğini, kolaylığını, görüntü kalitesini ve arama kalitesini test etti.

Whatsapp firması aslında bu özelliğini çok uzun süredir kendi bünyesinde test ediyordu ancak bu kullanıcılara yansıtılmamış ve resmi bir açıklama yapılmamıştı. Hazır olduğunu düşündükleri zaman ve kullanıcıların da deneyimlerini almak için ilk beta sürümü ile yayını yaptı.

Bu süreçten sonra beta sürümü ile yüzlerce kişi bu denemelere katıldı ve oylamalarda bulundu. Hatta firma birçok geribildirim de geldiğini ve her konuyu tek tek incelediklerini ve düşündüklerini belirtti.

Kolay bir şekilde arama yapabilme imkânı ve hızlı bağlantı kurabilme ile göze giren özellik, 24 Ekim’den bu yana beta sürüm ile kullanılabiliyor. Görüntü kalitesi şuan için sadece 360p değerinde ancak bunun zamanla geliştirmeye açık olduğunu biliniyor, öyle ki henüz Skype ve Google Duo’nun gerisinde kalan bir kaliteye sahip.

mobil porno izle
İlginizi çekebilecek diğer haberler